BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Ampel 9546402
nr 954 6402
Ampel
Alabaster, diameter: 35 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 april 2015
kl 19:47:10
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr